Strona główna     O firmie     Aktualności     Kontakt

 
 

Profesjonalne
Zarządzanie
Nieruchomościami

od 2003 roku

więcej o nas

   
 
   
 Nasze usługi
 
 
 


 

Przedsiębiorstwo Zarządu Nieruchomościami Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest spółką gminną. Gmina Miejska Zgorzelec jest jedynym udziałowcem spółki, kapitał zakładowy spółki wynosi
1 165 000 zł.

Nasza Spółka to nowoczesna i profesjonalna firma, zarządzająca i administrująca 300-toma Wspólnotami Mieszkaniowymi o łącznej powierzchni 194 057 m² na terenie Zgorzelca i okolic.

Na rynku istniejemy od stycznia 2003 roku, jesteśmy jedną z pierwszych zgorzeleckich firm, która zajmuje się obsługą Wspólnot Mieszkaniowych.

10-letni okres działalności firmy to profesjonalizm, zaangażowanie, szybkość działania oraz indywidualne podejście do zarządzanych nieruchomości, pozwalające na poszukiwanie optymalnych rozwiązań w problemach związanych z Wspólnotami Mieszkaniowymi.

Każdą nieruchomość prowadzi zespół składający się z asystenta ds. techniczno-ekonomicznych (administratora) i księgowej wspólnot, pod czujnym okiem licencjonowanych zarządców.

Odpowiednie przygotowanie i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz kadry zarządzającej pozwala na zapewnienie indywidualnej obsługi Wspólnot Mieszkaniowych.

Jesteśmy elastyczni, otwarci na nowe pomysły, ale nie zapominamy
o przepisach prawa wynikających z ustawy o własności lokali i prawa budowlanego.

Posiadamy również całodobowe pogotowie techniczne, które niesie pomoc Naszym Klientom w sytuacjach awaryjnych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników w zakresie sieci wodno-kanalizacyjnej, sieci centralnego ogrzewania, instalacji elektrycznych i gazowych.

Pracujemy z powodzeniem na rzecz osób prawnych i fizycznych, czego dowodem jest szerokie grono Naszych Klientów.

W naszym Przedsiębiorstwie stosujemy nowoczesne rozwiązania systemów informatycznych.
 

 
 

           

 
 

Projekt i realizacja serwisu: