Nowa odsłona strony internetowej

Oddajemy do Państwa dyspozycji nową witrynę internetową zgorzeleckiego Przedsiębiorstwa Zarządzania Nieruchomościami. Strona nie tylko zyskała nową szatę graficzną, ale zyskała też na funkcjonalności.

Idąc z duchem czasu oraz kierując się wyzwaniami stawianymi przez otaczający nas rynek, zdecydowaliśmy się na kompleksową przebudowę naszej strony internetowej, która mamy nadzieję, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Systematycznie dokładamy wszelkich starań, by PZN wszystkim naszym partnerom i klientom kojarzył się profesjonalnością i odpowiedzialnością.

Nowoczesny design, atrakcyjna szata graficzna, przejrzystość i funkcjonalność to wyróżniki nowej witryny. Nawigacja serwisu charakteryzuje się wysoką intuicyjnością, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł z łatwością znaleźć interesujące go informacje.  

Za pośrednictwem nowej strony chcemy przekazywać Państwu najnowsze informacje odnoście funkcjonowania naszej spółki oraz oferowanych usług. Mamy też nadzieję, że wpłynie ona na lepszy kontakt pomiędzy spółką a klientami, wspólnotami mieszkaniowymi i najemcami.